- Maak je eigen smaakverbeteraar voor wietplanten
- Burgemeester van Tilburg heeft gelijk: wietexperiment kan sneller!
- Een wietplant stressloos verpotten. Zo doe je dat
- Zes levensfases die elke wietplant doormaakt
- Serieus mooie buitenwiet kweken met Serious 6
- Granny’s Home in Zengrower’s Minigrow (deel #2)
Marokko arresteert 2 hasj smokkelaars – waaronder 1 politieagent

Geloof het of niet, maar politiemensen zijn soms net eh… mensen. Gewone mensen die soms ook bezig zijn met zaken die eigenlijk niet helemaal mogen, zoals cannabis! Snel naar Marokko voor een smeuïg verhaal in deze categorie. En om te bewijzen dat het echt net mensen zijn soms, serveren we je nog enkele ‘bad cop goes cannabis’ verhalen uit het eigen CNNBS archief.
SUV met valse kentekenplaten
Agadir is een havenstad aan de westkust van Marokko en een van de grootste badplaatsen van het land. Er wonen meer dan een half miljoen mensen. Aangezien we in het ultieme hasjparadijs Marokko zijn, houdt een flink aantal daarvan zich bezig met het vervoeren van THC van A naar B (waarbij B meestal synoniem is voor Spanje).
Maar. Dit speciale geval dat afgelopen weekend bekend werd, dat is toch wel next level.
Nieuwssite Hespress meldt op basis van een officiële veiligheidsbron dat de politie in Agadir vorige week een SUV onderschepte met valse kentekens. Deze ‘gewone’ wouten kregen hiervoor overigens nog wat extra helpende handjes van de Direction Général de Surveillance du Térritoire (DGST).
75 kg chira in de auto en 97 kg chira thuis
In de valse SUV vonden de autoriteiten al vlot 75 kilo chira (cannabishars a.k.a. hasj), een luchtdrukpistool en enkele doses cocaïne. Een daaropvolgende doorzoeking van het huis van 1 van de 2 inzittenden leidde tot de ontdekking van nog eens 97 kilo hasj, dus bij elkaar opgeteld gaat het om 172 kilo.
Niet alleen het huis van deze smokkelaar bleek ‘fout’, ook de beste kerel zelf bleek verre van brandschoon. “Verdere controles brachten aan het licht dat een van de verdachten al gezocht werd door de gerechtelijke politie van Casablanca voor zijn vermeende betrokkenheid bij een gelijkaardige drugshandelzaak”, schrijft Hespress.

172 kilo chira, voila!
Heterdaad
Aha, een zogeheten recidivist dus. Alle reden voor de gerechtelijke politie van Agadir om een strafrechtelijk onderzoek te starten – onder toezicht van het bevoegde parket – om de betrokkenheid vast te stellen van twee personen die ‘op heterdaad zijn betrapt met 172 kilogram drugs’.
Beide personen zijn in voorlopige hechtenis genomen in afwachting van verder onderzoek om ‘de volledige omstandigheden van de zaak te achterhalen en de mate van criminele betrokkenheid van elke verdachte vast te stellen’.
Wat doe je als smeris in de ziektewet?
Maar nu over naar die tweede verdachte. Dat blijkt dus een POLITIEAGENT te zijn. En bovendien eentje die op illegale wijze bijklust (hasj smokkelt en dealt) terwijl hij met ziekteverlof is – de brutaliteit!
Hespress: “Op administratief niveau wacht het Direction générale de la Sureté nationale (DGSN) de uitkomst van de gerechtelijke procedure af alvorens disciplinaire maatregelen te nemen tegen de politieagent, in overeenstemming met de nationale veiligheidsvoorschriften.”
Ha, wij hebben wel een vermoeden welke disciplinaire maatregel hier uit komt rollen…
MEER LEZEN OP CNNBS OVER BIJKLUSSENDE POLITIEAGENTEN?
- Dit is Jesus, politieagent én wietsmokkelaar!
- Politieagenten high na eten in beslag genomen edibles
- Vet! Ex-politieman bewaakt wietplantage
- Politieagent betrapt met 108 kilo wiet
- De stomste politieagent ter wereld