- Cannabis 2.0? Bekend onkruidplantje blijkt ook psychoactief
- Het probleem van Amerikaanse ‘benzinepomp wiet’
- Willie buigt Chunky Cookies van links naar rechts
- Uitstoot Amerikaanse wietindustrie even groot als 10 miljoen auto’s!
- Zo kweek je zelf medicinale kwaliteit wiet
- 😱 Mensen let op, dit zijn anno 2025 de drugs emoji’s 👀
Sneller in bloei
Wietplanten help je natuurlijk met het in bloei gaan door het aantal licht-uren te verkorten. Maar er zijn ook speciale producten verkrijgbaar waarmee je je plant een handje kunt helpen door de bloei te stimuleren.
Zulke producten heten bloeistimulators en die van voedingsproducent BAC is 100% biologisch en zeer geconcentreerd waardoor je er erg lang mee kunt doen. Het goedje stimuleert de vermeerdering van de positieve micro-organismen in het medium waardoor de opname en het transport van de voedingsstoffen(K) in de planten sneller zal verlopen en de plant dus eerder in bloei gaat.
De micro-organismen in de bloeistimulator doen een hoop goeds voor je planten. Zo zorgen ze voor het aanmaken en het binden van het zuurstof in de voedingsoplossing en beschermen ze de wortels tegen tegen diverse bodemziektes.
Deze bloeistimulator heeft daarnaast ook een reinigende werking op de druppelaars en de slangetjes van een eventueel druppelsysteem, die daardoor dus niet meer verstopt. Tevens geeft deze bloeistimulator een pH verhogend effect bij de wortel waardoor je het ook als pH+ kunt gebruiken.
Altijd koel bewaren en bij deze biologische producten geen enzymen gebruiken, deze worden aangemaakt door micro-organismen! Deze bloei stimulator is zeer sterk geconcentreerd!
Verkrijgbaar in: 60 ml (goed voor 600 liter), 120 ml (goed voor 1200 liter), 300 ml (goed voor 3000 liter) en 1 liter (goed voor 10.000 liter).
(advertentie)